LOGO LGDPDLW

nowe logotypy„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR), w tym realizację Planu Komunikacji,
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.
Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.

czaplinek n

czlopa n

drawno n

drawsko n

kalisz n

miroslawiec n

tuczno n

g walcz

wierzchowo n

zlocieniec n

pow walcz n

pow drawski

Polskie Trasy

Przewodnik turystyczny na urządzenia mobilne.

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe Stowarzyszenia Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim

Nabory wniosków

Aktualnie trwające nabory wniosków

West is the Best

West is the Best (Aplikacja MAT)

Beata Gorkowienko

Beata Gorkowienko

poniedziałek, 22 listopada 2021 12:40

Drawski Ośrodek Kultury zaprasza!

Drawski Ośrodek Kultury zaprasza na swoje wydarzenia w grudniu br. i w styczniu przyszłego roku. Można wybrać coś dla siebie.

 

Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznym Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 19 grudnia 2021 r. /niedziela/ w godz. 9.00-15.00.

Na placu rozstawione zostaną stoiska handlowe z bombkami, stroikami, kartkami świątecznymi, rękodziełem bożonarodzeniowym, domowymi wypiekami, a także  licznymi atrakcjami dla dzieci. Podczas kiermaszu prowadzone będą mini warsztaty „Fabryka prezentów Świętego Mikołaja”. W pachnącej Fabryce Pierników będziemy wypiekać i dekorować świąteczne pierniki. Nie zabraknie też naszej  kiermaszowej tradycji, czyli pysznych pierogów i czerwonego barszczu. Wszystkim odwiedzającym  i wystawcom czas umilać będą występy na scenie.

Zapraszamy !

LOGO jpg

 

środa, 17 listopada 2021 12:15

Relacja z Złocienieckiej Wystawy Wędkarskiej

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Złocienieckiej Wystawy Wędkarskiej pn. "Historia wędkarstwa i rybactwa w Złocieńcu" , zrealizowanej w ramach Programu "Działaj Lokalnie".

1 5

środa, 17 listopada 2021 11:56

Złocieniecki Ośrodek Kultury zaprasza

Złocienieckie Koło Filmowe serdecznie zaprasza na dokumentalno- przyrodniczy film GUNDA.

Dokument „Gunda” przedstawia codzienność zwierząt mieszkających na farmie: świni Gundy oraz jej towarzyszy - dwóch krów i jednonogiej kury.

Najwyższy czas, byśmy zaczęli patrzeć na zwierzęta uważnie i czule – uważa noblistka Olga Tokarczuk, a dokument w reżyserii Wiktora Kossakowskiego jest wspaniałą, głęboko poruszającą manifestacją tego postulatu. "Gunda" stanowi intymne spotkanie z istotami, które żyją obok nas.

gunda plakat

W Drawsku Pomorskim nie można było narzekać na brak wydarzeń związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. Przygotowanych zostało wiele wydarzeń. Od sportowych, koncertów i wystaw po oficjalne uroczystości.

 

środa, 10 listopada 2021 13:58

Złocieniecki Ośrodek Kultury zaprasza !

Złocieniecki Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z Cezarym Łazarewiczem. Spotkanie poprzedzone będzie projekcją filmu „Żeby nie było śladów” oraz do wysłuchania wykonania  przez Chór Alberta piosenki o losach Jasieńka pt. „Białe róże” autorstwa Mieczysława Kozar - Słobódzkiego i Kazimierza Wroczyńskiego .

Link do nagrania Chóru Alberta:

https://www.youtube.com/watch?v=q2gAOgdSaas

 

 

piątek, 05 listopada 2021 10:53

Siemczyno zaprasza!

Siemczyno zaprasza na wydarzenia, szczegóły na plakacie :)

XLVIII Henrykowskie Spotkania Kulturalne 20.11.2021 plakat

piątek, 05 listopada 2021 10:39

Złocieniecki Ośrodek Kultury zaprasza !

Zapraszamy na listopadowy Muzyczny Piątek- Andrzejki Bluesowe. To już V edycja naszych spotkań z bluesem. Wystąpią w niej, jako goście- grupa HEAVYLITES oraz ROMEK BADEŃSKI (harmonijka ustna), który zagra razem z gospodarzem tej imprezy zespołem FALKENBLUES.

bluesowe andrzejki baner fb

piątek, 05 listopada 2021 10:36

Drawski Ośrodek Kultury zaprasza

Szanowni Państwo

Ośrodek Kultury przygotowuje koncert 11 listopada. Zapraszamy

Szczegóły na plakacie

Koncert Redlin

W dniu 25 października 2021 r. zebrała  się Rada Stowarzyszenia LGD "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" celem oceny i wyboru wniosków do dofinansowania w ramach naborów:

1/2021 Premia na rozpoczęcie działalności gospodarczej, 2/2021 Rozwijanie działalności gospodarczej, 3/2021Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej (NOWA), 4/2021 Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej (PRZEBUDOWANA), 5/2021 Promowanie obszaru LSR, w tym produktów lub usług lokalnych, 6/2021 -Zachowanie dziedzictwa lokalnego (nabory finansowane z PROW 2014-2020), 7/2021 Wsparcie Przedsiębiorczości Rybaków/ Mieszkańców obszaru LSR (nabór finansowany z PO Rybactwo i Morze  na lata 2014-2020)

nowewizytowka

Strona 1 z 31

Nasi partnerzy

dzialajlokalnie Logo PAFW poziom arfp logo